लकडाउनपछि समस्यामा परेकाहरुको सहयोगमा जुट्न नेकपा सर्लाहीद्धारा नेता कार्यकर्तालाई निर्देशन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) सर्लाहीले लकडाउनपछि समस्यामा परेका मजदुर, किसान तथा अति विपन्न परिवारका लागि सहयोगमा जुट्न आफ्ना नेता कार्यकर्तालाई निर्देशन दिएको छ ।


पार्टीका जिल्ला अध्यक्ष रेवती पन्तले आइतवार एक विज्ञप्ती प्रकासित गरी यो संकटको घडीमा समस्यामा परेकाहरुको उद्धार गर्ने काममा लागि पर्न पार्टीबाट निर्वाचित जनप्रतिनिधि तथा नेता कार्यकर्तालाई निर्देश गरेका हुन् ।


पन्तले विज्ञप्ती मार्फत सके धेरैलाई, नसके व्यक्तिगत रुपमा एक परिवारको दरले भएपनि खाद्यान्न, औषधि, रुपियाँ वा अन्य आवश्यक सामग्री सहयोग गर्न आह्वान गरेका छन् । नेकपा सर्लाहीले यसअघि विज्ञप्ती निकालेर कोरोना भाइरस रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि आवश्यक परे सदरमुकाम मलंगवास्थित पार्टी कार्यालय भवन स्थानीय प्रशासन वा सरकारलाई प्रदान गर्न तयार रहेको जानकारी गराएको थियो ।