खोँचमा ट्याक्टर खस्दा चालकको मृत्यु, १० घण्टापछि निकालियो शव

सांकेतिक तस्बिर ।

हरिवन – जिल्लाको उत्तरी चुरेभेगस्थित हरिवन नगरपालिका २ अत्रौली बेलचौतारामा सुक्रवार राती ट्याक्टर दुर्घटना हुँदा चालक ज्यान गएको छ ।

उत्तरी छिमेकी जिल्ला सिन्धुलीबाट पुरानो घरको काठ लिएर आउँदै गरेको ना ६ त ३०९३ नम्वरको ट्याक्टर अनियन्त्रित भई पल्टिँदा चालक हरिवन नगरपालिका २ बेलचौताराकै ४१ वर्षीय कामी सिंह घलानको मृत्यु भएको हो । राती करिव ९ बजेतिर ट्याक्टर सडकबाट झण्डै ३० फिटजति तल खोँचमा खस्दा चालक घलानको च्यापिएर घटनास्थलमै मृत्यु भएको ईलाका प्रहरी कार्यालय हरिवनले जनाएको छ । मृतकको शव रातभर घटनास्थमै रहेको थियो ।

अप्ठेरो ठाउँमा दुर्घटना भएकाले लामो प्रयासपछि स्काभेटर प्रयोग गरी नजिकैबाट अर्को बाटो खनेर शनिवार बिहान मृतकको शव घटनास्थलबाट निकालिएको हरिवन प्रहरीका प्रमुख एवं प्रहरी निरीक्षक अवधेश कुमार यादवले उज्यालो अभियानलाई जानकारी दिए ।

शनिवार बिहान ८ बजेतिर हरिवन ल्याइएको शव अहिले पोष्टमार्टमका लागि मलंगवा जिल्ला अस्पताल पठाउने तयारी भइरहेको हरिवन प्रहरीले जनायो ।